Diskusní téma: Pro registrované

sloh pro JH

Bary 03.06.2015
Martine,
Nikdo ti zatím pořádně neodpověděl, proč. A já ti odpovím a dám návrh tak to prosím dočti až dokonce.
Jsem jsem rád, že si v naší partě. Bohužel díky tvojí dlouhodobé pauze se softballem není možné tě stavět do základní sestavy, ano chápu že nestíháš tréninky u nás, ale to neznamená že není možnost trénovat v JH. Rádi bychom tě stavěli víc!!! Věř tomu, ale pojď na sobě máknout. Představoval bych si to asi takhle: jednou týdně se s Lukášem sejděte a dejte si několik desítek míčů po zemi a potom lufty. Za druhé najděte si někde opuštěný plot (nevím jak je to v JH z hřištěm ale tam by se to možná dalo taky) pár balonů a choďte pálit z tosu. Natočte své švihy na telefon aplikace ubersence a já, Devča, Václav, nebo kdokoli od koho budete chtít poradit vám bude kdyspozici.
I trénink ve dvou je trénink!!!! A věřím tomu, že jak tobě tak Lukášovi to prospěje tím pádem i našemu týmu. Doufám, že si to ode mě nebereš jako pojeb, ale jako návrh trenéra. A pokud by jste chtěli pomoct vymyslet cvičení nebo cokoli jiného můžeme si navzájem přeposílat videa a bavit se o tom při turnajích. Pak je to ještě jedna věc byl bych moc rád kdyby ses zapojoval víc do fungování kolektivu i mimo hru. Všichni tě chceme poznat a vědět co od tebe čekat. Děkuji za odezvu a přečtení až do konce.

KE STAŽENÍ:

 

Nebyly nalezeny žádné záznamy.