Nábor nových členů

 
  • Vážení rodiče, přátelé, kamarádi !
  • Dovolujeme si Vás tímto pozvat k návštěvě našeho areálu (tréninky), kde Vás velice rádi seznámíme s naším zázemím a hlavně, zasvětíme do tajů velice atraktivního a dynamického sportu, kterým softball je.
  • Softball je pálkovací hra podobná baseballu, kde hlavní rozdíl tvoří velikost hřiště, které je menší a míče, který je naopak větší. Díky menšímu hřišti je hra rychlejší, a hráči mají pouze zlomky vteřin k vyhodnocení hry. A ačkoliv je softball kolektivní sport, při každé rozehře dochází k individuálnímu souboji mezi nadhazovačem a pálkařem.  Různé úlohy hráčů v týmů vyžadují také různé typy osobností i tělesné konstituce. Dá se tedy říci, že je to sport pro každého.
  • Snažíme se softballem komplexně rozvíjet tělesnou individuální zdatnost a sportovní dovednosti dětí – správné běhání, ohebnost, rychlost, reakci, pružnost, koordinaci, fyzickou zdatnost a v neposlední řadě vzájemnou komunikaci a spolupráci v týmu. Vše především formou zábavy a her.
  • Softball táhne a stává se čím dál populárnější, jak ukázalo Mistrovství Světa mužů 2019. Z našich odchovanců nakoukli do reprezentace a medaile z mezinárodních klání mají Bary Řízek, Václav Kalina, Michal Malina, Ondra Kouba, Adam Bočánek a Pavel Švec.
  • Hráči a trenéři též spolupracují se Slovenskou softballovou asociací. Slovenské barvy reprezentuje náš odchovanec Michal Pavolka. Trenérsky se angažuje Jan Čech a Pavel Švec.
  • Neváhejte a rozšiřte naše řady Hladových Hrochů a pomozte nám zanechanou stopu na softballové mapě ještě zvýraznit!!!

Coachball (přípravka pro softball): chlapci a dívky ročník nar. 2011 a mladší

Žáci a žákyně: chlapci a dívky ročník nar. 2009 - 2011

Kadeti a kadetky: chlapci a dívky ročník nar. 2006 - 2008

 
A pokud nezapadáte do výše uvedených ročníků, vůbec nevadí, přijďte také, softball lze hrát v každém věku!!!


Těšíme se na Vás
GM Alena Kalinová

 

KE STAŽENÍ:

 

Nebyly nalezeny žádné záznamy.