Diskusní téma: Pro registrované

Re: sloh pro JH

Martin 05.06.2015
Tréninky jsem chtěl zařídit od listopadu až do března do tělocvičny i posilovnu, ale když by jsme trénovali jenom dva v tělocvičně, tak se to nevyplatí cenově ani časově v rozpisu tělocvičny, byla by volná jenom na 30 minut.
Ale dal jsem návrh už ani nevím kdy na trénování Lukášovi, že by jsme někdy zašli, ale občas mu to nevycházelo, když jsme trénovali na IP do Prahy, tak jsme měli jenom 2 nebo 3 tréninky, to jsem trénoval nadhozy, protože v sestavě jsme měli jenom 2 nadhazovače, mě a Martina Berana.
Já jsem nakonec za náš tým nenadhazoval, ale nadhazoval jsem jeden zápas za Kardinály z Chlumu svaté Máří proti Karlovým Varům, myslím že bylo 5 nebo 6 SO za zápas.
Ale teď bych ty tréninky asi vůbec nestíhal ani tady v JH, možná tak o víkendu, pokud bych stíhal, tak bude, ale budou nám tam furt líst malý kluci, že si chtějí taky zahrát, ale nebudu mít možnost je furt kontrolovat.
Hřiště je částečně hratelný na 20%, něco jak bylo teď na extraligu juniorů v SÚ hřiště B. Homerunová vzdálenost 60 m, ploty přenosný, hřiště má celkově hodně závad, radši nebudu vypisovat je jich hodně, ale odhad na 15 - 20 000 Kč + -. , když se kouknu na fotky, který jsem pořídil na opravu.
Jinak ta aplikace ubersence není kompatibilní s mými zařízeními.

KE STAŽENÍ:

 

Nebyly nalezeny žádné záznamy.